Skip to main content

Fuar Taşımacılığı

12 Haziran 2021

Siverek Kanmaz Nakliyat olarak siverek ilçesinde Fuar Taşımacılığı yapmaktayız. Siverek ilçesinde düzenlenecek olan tüm fuarlar için en uygun taşımacılık hizmetiyiz.  Yurtiçi Lojistik, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım ve benzeri organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olur. 

Katılacağınız etkinliklerin lokasyonunda, kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturmaktadır.

Bilindiği gibi Fuar Lojistiği, çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı ve ayrıca birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı profesyonel ekipler ile gerçekleştirilmesi gereken bir lojistik hizmet türüdür. Fuar Lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle Yurtiçi Lojistik, yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarınızda;

  • En uygun taşıma moduyla nakliyenin sağlanması (Kara, Deniz ve Hava)
  • Gümrükleme (Türkiye ve yurt dışı), Ata karne hizmetleri
  • Fuar alanında indirme, yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri
  • Paketleme ve depolama hizmetleri (Türkiye ve yurt dışı) süreçlerinin tümünü kapsayan Entegre Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Fuar Taşımacılığı Telefon Numarası: 0 537 993 4765


İlgili İçerikler